Amazon Game Yeni Oyunu The Lord of The Rings’i açıkladı!

Amazon Game Yeni Oyunu The Lord of The Rings'i açıkladı!

Amazon oyun şirketi, The Lord of the Rings isimli yeni oyunu ücretsiz ve çok oyunculu online oyunu konsollar ve bilgisayarlar için hazırlandığını açıkladı.

Bu oyunun genel konusu ve çıkış tarihi açıklanmadı fakat erkenden birkaç önemli bilgi paylaşıldı. Amazon firmasından oyun hakkında ilk açıklamalar şunlar:

Yüzüklerin Efendisi filminin edebiyat üçlemesinden çevrilmiş olan geniş kapsamlı Orta Dünya’da gerçekleşen oyun Tolkien’in geniş bir evreni keşfetmek için oyun severlere yeni, muhteşem bir oyun oynamayı sağlayacak.

Amazon oyun firması ile Leyou oyunun yaratılmasına el atan iki şirket ve Amazon oyun şirketi Çin hariç bu güzel oyunun tüm dünyada pazarlamasını ve yayınlanmasını üstlenecekler.

Amazon oyun firması ayrıca yeni alternatif bir oyun 17. yüzyıl dünyasında yaşanan sandbox MMO oyunu New World üzerinde de çalışmalar yapıyor.

Bir önceki yazımız olan Hafızamızda Yer Etmeyi Başarmış 5 Bilgisayar Oyunu başlıklı makalemizde battlefield, bilgisayar oyunu ve cs hakkında bilgiler verilmektedir.

Amazon Game Yeni Oyunu The Lord of The Rings'i açıkladı!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478