Bağımsız Oyunlardaki En İyi Karakterler

Bağımsız Oyunlardaki En İyi Karakterler

Hepimizin severek oynadığı bağımsız çok sayıda efsane oyunlar vardır. Oyunun içinde karaktere alıştığınız ve sevdiğiniz zaman gerçekten daha keyifli bir oynanış sunabiliyor bu karakterler. Birçok bağımsız oyunların efsane karakterleri bulunuyor. Son zamanlarda ise bağımsız oyunlara ilgi çok fazla artmış durumda. Eğer bağımsız oyunların en iyi karakterleri hakkında pek bir bilginiz yoksa aşağıdaki yazıları okuyarak öğrenebilirsiniz.

1. Mafia 1 (Tommy Angelo)

İlk zamanlar piyasaya sürüldüğü anda büyük oranda ilgi çekmişti bu oyun. Henüz açık dünya oyunlarının az bulunduğu bir ortamda çıkmıştı Mafia oyunu. Çok eski yıllarda konunun geçmesi ve klasik arabaların bulunduğu bir ortamda olmak bu yılda bile çok heyecanlı görünüyor. Oyunun en önemli özelliklerinden biri ise senaryo ve karakterin çok iyi ve kaliteli olmasıdır. Tommy Angelo isimli birini yönettiğimiz bu oyuna karakter sayesinde çok ısınıyor ve seviyorsunuz. Hele ki hikayesi bir o kadar kaliteli ve güzel. Ayrıca en iyi bağımsız oyunlardan biridir Mafia.

2. The Walking Dead Sezon 1 (Lee Everett)

Çıktığı yıldan itibaren en çok oynanan ve en çok sevilen oyunlardan biridir The Walking Dead. Ayrıca yılın en iyi oyun ödülünü almaya hak kazanmıştır. Oyunda zombi felaketinden sonra hayatta kalma çabası veriliyor. Çeşitli zorluklar sayesinde birçok kişi yaptığınız seçimlere göre hayatını kaybediyor. Bu oyunun en sevilen yanlarından bir ise karakteridir. Fakat başrolde iki tane farklı karakter vardır. Bunlardan biri hapishaneye giderken kaza yaparak bir şekilde hayatta kalan Lee Everett ve Büyük bir evde bakıcısıyla tek başına kalan Clementine isimli küçük bir kızdır.

Bu iki karakteri kesinlikle herkes çok sevmiştir. Bir şekilde yolları bir araya gelen Lee ve Clementine zombi felaketinden beraber kurtulmaya çalışırlar. Bir şekilde Clementine isimli küçük kızı korumaya kendini adamış Lee zorluklara karşı fazla dayanamaz ve zombi olarak ölür. Clementine ise tek başına kalarak hayatta kalmaya devam edecektir. Ayrıca bu oyunun dizisi bulunmaktadır. Pek çok sezonu bulunan diziyi belki izlemek isteyebilirsiniz. Fakat oyun ve dizinin konusu çok farklıdır.

Bir önceki yazımız olan Dünyadaki Tüm Arabaların Olduğu İnternet Sitesi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bağımsız Oyunlardaki En İyi Karakterler

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478