Samsung Galaxy Fold Yepyeni Modeli’nin Çıkış Tarihi Belli Oldu

Samsung Galaxy Fold Yepyeni Modeli'nin Çıkış Tarihi Belli Oldu

Günlerdir yoğun bir şekilde sosyal medyada gündemde olan Samsung Galaxy Fold cihazının çıkış tarihi için nihayet samsung tarafından bir açıklama yapıldı.

1 ay kadar önce ekranlarda yaşanan sorunun halledildiğini açıklayan ve katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold ile ilgili 25 temmuz sabahı önemli bir haber geldi. Samsung tarafından resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan açıklamalarda, harika bir telefon olan katlanabilir özellikli bu cihazın Eylül ayında yeniden satışa sunulacak.

Ekran sorununun tamamen giderildiği söylenen bu harika telefonun, ekran koruyucu kısımı da gövdeye monte edildiğini söyleyebiliriz. Bu önemli kısımda yapılan revizeler sonucunda koruyucu ekran katmanın  ekranı tamamını kapladığını göreceksiniz. Aslında yepyeni bir seri üretime geçilerek mevcutta var olan katlanabilir telefon, kusursuz bir şekilde soyulması ve kırılması çok zor bir koruyucu ekran filmine sahip olacak.

Yepyeni bir tasarım  yaparak da bir takım revizelere giden Samsung firması, katlanabilir özellikli bu telefonun menteşe kısmını sıfırdan yaptığını söyleyebiliriz. Bu menteşe kısımlarında yapılan revizeler sonucu menteşe boşluğunu sıfıra indiren Samsung firması, telefonun içine toz ve pisliğin girmesini sonsuza dek engellemeye çalışıyor.

Bir önceki yazımız olan Faceapp yaşlandırma uygulaması nedir? Playstore ve Applestore için uygulama bilgisi başlıklı makalemizde faceapp hilesi, faceapp uygulaması ve yaşlandırma programı hakkında bilgiler verilmektedir.

Samsung Galaxy Fold Yepyeni Modeli'nin Çıkış Tarihi Belli Oldu

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478